14e zitting - Donderdag 11 november 14.00 uur: 2805-3239 - Chinees porselein
China, blauw-wit porseleinen trompetvaas, 20e eeuw,
gedecoreerd met de Onsterfelijken staande op zeedieren in de golven, apocrief Kangxi merk (haarlijn)
Provenance: Particuliere collectie Chinees en Japans porselein uit het bezit van een Nederlands verzamelaarsechtpaar
China, blue and white porcelain trumpet vase, 20th century, decorated with the Immortals standing on sea creatures in the waves, apocryphal Kangxi mark (hairline), provenance: Dutch private collection
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 220
Hamerprijs: € 220