14e zitting - Donderdag 11 november 14.00 uur: 2805-3239 - Chinees porselein
China, polychrome porseleinen vaas, modern,
met erotische voorstelling en kalligrafie, met vierkarakter merk
Provenance: Particuliere collectie Chinees en Japans porselein uit het bezit van een Nederlands verzamelaarsechtpaar
China, polychrome porcelain vase, modern, with erotic scene and calligraphy, with four-character mark, provenance: Dutch private collection
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 100
Hamerprijs: € 100