14e zitting - Donderdag 11 november 14.00 uur: 2805-3239 - Chinees porselein
Catalogusnummer: 2970
China, polychrome porseleinen vaas, modern,

met erotische voorstelling en kalligrafie, met vierkarakter merk

h. 19 cm.

Provenance: Particuliere collectie Chinees en Japans porselein uit het bezit van een Nederlands verzamelaarsechtpaar

China, polychrome porcelain vase, modern, with erotic scene and calligraphy, with four-character mark, provenance: Dutch private collection

Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 100
Hamerprijs: € 100

Hamerprijs: € 100