14e zitting - Donderdag 11 november 14.00 uur: 2805-3239 - Chinees porselein
Catalogusnummer: 2957
China, paar famille rose porseleinen borden, Qianlong,

gedecoreerd met vogels en pioenen (restauratie, haarlijnen)

diam. 27,5 cm.

Provenance: Particuliere collectie Chinees en Japans porselein uit het bezit van een Nederlands verzamelaarsechtpaar

China, pair of famille rose porcelain plates, Qianlong, decorated with birds and peonies (restoration, hairlines), provenance: Dutch private collection

Taxatie: € 150 - € 250
Huidig bod: € 160
Hamerprijs: € 160

Hamerprijs: € 160