14e zitting - Donderdag 11 november 14.00 uur: 2805-3239 - Chinees porselein
China, paar famille rose porseleinen borden, Qianlong,
gedecoreerd met vogels en pioenen (restauratie, haarlijnen)
Provenance: Particuliere collectie Chinees en Japans porselein uit het bezit van een Nederlands verzamelaarsechtpaar
China, pair of famille rose porcelain plates, Qianlong, decorated with birds and peonies (restoration, hairlines), provenance: Dutch private collection
Taxatie: € 150 - € 250
Huidig bod: € 160
Hamerprijs: € 160