14e zitting - Donderdag 11 november 14.00 uur: 2805-3239 - Chinees porselein
China, paar famille rose porseleinen gemberpotten, 18e/19e eeuw,
in spiegelbeeld gedecoreerd met antiquiteiten en pioenen met latere houten deksels (deksels beschadigd, kleine haarlijn)
Provenance: Particuliere collectie Chinees en Japans porselein uit het bezit van een Nederlands verzamelaarsechtpaar
China, pair of famille rose porcelain ginger jars with later wood covers, 18th/19th century, decorated in mirror image with antiquities and peony (covers damaged, small hairline), provenance: Dutch private collection
Taxatie: € 1.000 - € 2.000
Huidig bod: € 2.200
Hamerprijs: € 2.200