14e zitting - Donderdag 11 november 14.00 uur: 2805-3239 - Chinees porselein
Catalogusnummer: 2939
China, famille rose porseleinen koraalgegronde kom, 20e eeuw,

gedecoreerd met vier panelen met verschillende vogels op een koraalkleurige grond met vergulde bloemen, apocrief Qianlong merk (haarlijn)

diam. 16,5 cm.

Provenance: Particuliere collectie Chinees en Japans porselein uit het bezit van een Nederlands verzamelaarsechtpaar

China, famille rose porcelain coral-ground bowl, 20th century, decorated with four panels with various birds on a coral ground embellished with gilt flowers, apocryphal Qianlong mark (hairline), provenance: Dutch private collection

Taxatie: € 200 - € 300
Huidig bod: € 280
Hamerprijs: € 280

Hamerprijs: € 280