14e zitting - Donderdag 11 november 14.00 uur: 2805-3239 - Chinees porselein
China, famille rose porseleinen koraalgegronde kom, 20e eeuw,
gedecoreerd met vier panelen met verschillende vogels op een koraalkleurige grond met vergulde bloemen, apocrief Qianlong merk (haarlijn)
Provenance: Particuliere collectie Chinees en Japans porselein uit het bezit van een Nederlands verzamelaarsechtpaar
China, famille rose porcelain coral-ground bowl, 20th century, decorated with four panels with various birds on a coral ground embellished with gilt flowers, apocryphal Qianlong mark (hairline), provenance: Dutch private collection
Taxatie: € 200 - € 300
Huidig bod: € 280
Hamerprijs: € 280