16e zitting - Vrijdag 12 november 14.00 uur: 3350-3606 - Asian Artifacts (China)
Catalogue number: 3416
Thailand, verguld bronzen staande Boeddha, Rattanakosin periode, 1e kwart 19e eeuw.

De handen Abhaya Mudra, fraaie kroon, robe. Geheel staand op kantige troon met lotus. Achterzijde met veranker ring.

h. 57 cm.

Estimate: € 500 - € 800
Current bid: € 575
Hammer Price: € 575

Hammer price: € 575