16e zitting - Vrijdag 12 november 14.00 uur: 3350-3606 - Aziatica - (China)
Thailand, verguld bronzen staande Boeddha, Rattanakosin periode, 1e kwart 19e eeuw.
De handen Abhaya Mudra, fraaie kroon, robe. Geheel staand op kantige troon met lotus. Achterzijde met veranker ring.
Taxatie: € 500 - € 800
Huidig bod: € 575
Hamerprijs: € 575