16e zitting - Vrijdag 12 november 14.00 uur: 3350-3606 - Aziatica - (China)
Catalogusnummer: 3416
Thailand, verguld bronzen staande Boeddha, Rattanakosin periode, 1e kwart 19e eeuw.

De handen Abhaya Mudra, fraaie kroon, robe. Geheel staand op kantige troon met lotus. Achterzijde met veranker ring.

h. 57 cm.

Taxatie: € 500 - € 800
Huidig bod: € 575
Hamerprijs: € 575

Hamerprijs: € 575