21e zitting - Woensdag 17 november 14.00 uur: 1550-1667 - Serviesgoed
Catalogusnummer: 1779
Engeland aardewerk kan met tinnen deksel, Thompson, 19e eeuw.

Met decoratie van bamboe stronken, bladeren en als twijg gevormd handvat. Tinnen deksel gemerkt Broadheard & Atkin.

h. 18,5 cm, b. 12,5 cm.

Taxatie: € 80 - € 120
Huidig bod: € 10
Hamerprijs: € 10

Hamerprijs: € 10