14e zitting - Donderdag 11 november 14.00 uur: 2805-3239 - Chinees porselein
Catalogusnummer: 2944
China, twee famille rose porseleinen borden, mogelijk 18e eeuw en later,

een gedecoreerd in Yongzheng stijl met elegante dames in een tuin, de ander in Meissen stijl met figuren in aan haven (kleine chips, haarlijn)

diam. 22,5 cm.

Provenance: Particuliere collectie Chinees en Japans porselein uit het bezit van een Nederlands verzamelaarsechtpaar

China, two famille rose porcelain plates, possibly 18th century and later, one decorated in Yongzheng style with elegant ladies in a garden, the other in Meissen style with figures in a harbour (small chips, hairline), provenance: Dutch private collection

Taxatie: € 150 - € 200
Huidig bod: € 1.600
Hamerprijs: € 1.600

Hamerprijs: € 1.600