16e zitting - Vrijdag 12 november 14.00 uur: 3350-3606 - Aziatica - (China)
China, acht bronzen munten,
een met Tongzhi merk, drie met Guangxu merk en vier gemerkt Zhonghua Minguo (slijtage en beschadigingen)
Particuliere collectie, Heidelberg, Duitsland
China, eight bronze coins, one with Tongzhi mark, three with Guangxu mark and four with mark Zhinghua Minguo damage and (wear), provenance: from a private collection, Heidelberg, Germany
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 120
Hamerprijs: € 120