16e zitting - Vrijdag 12 november 14.00 uur: 3350-3606 - Aziatica - (China)
Catalogusnummer: 3340
China, acht bronzen munten,

een met Tongzhi merk, drie met Guangxu merk en vier gemerkt Zhonghua Minguo (slijtage en beschadigingen)

diam, 2-3 cm.

Particuliere collectie, Heidelberg, Duitsland

[8]

China, eight bronze coins, one with Tongzhi mark, three with Guangxu mark and four with mark Zhinghua Minguo damage and (wear), provenance: from a private collection, Heidelberg, Germany

Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 120
Hamerprijs: € 120

Hamerprijs: € 120