1e zitting - Woensdag 26 juni 10.00 uur: 4800-4957 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
IMG_3140
Dubbelklik om de foto op volledig scherm te bekijken.
Catalogusnummer: 4919
update-catalogue
Paar ovale portretten, vroeg 19e eeuw

Man en vrouw. In originele lijsten

tweemaal pastel, ovaal

30 x 25 cm.

[2]

Taxatie: € 150 - 300
bid-description-text)s: bid-price)s
Hamerprijs: € 220

Hamerprijs: € 220

outbid-warning
Overboden