1e zitting - Woensdag 26 juni 10.00 uur: 4800-4982 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4919
Paar ovale portretten, vroeg 19e eeuw
Man en vrouw. In originele lijsten
tweemaal pastel, ovaal
30 x 25 cm.
Taxatie: € 150 - € 300
Huidig bod: € 220
Hamerprijs: € 220
Hamerprijs:
€ 220