20e zitting - Woensdag 17 november 10.00 uur: 1000-1370 - Pleet en galanterieën
Catalogusnummer: 1053
Duitsland, metalen tabaksdoos met voorstelling 'Le marchand de balais', 19e eeuw;

gemerkt aan de binnenzijde Stobwasser's Nachfolger, Meyer & Wried in Brannschweig. Hierbij een andere metalen tabaksdoos met geschilderde scene van figuren aan de kust. (beschadigingen).

l. 12,5 cm, b. 8,5 cm.

Provenance: Uit de collectie van een gegoede textielfamilie

samenvoegen lijst no 9 13 en 21 zie foto

Taxatie: € 150 - € 250
Huidig bod: € 70
Hamerprijs: € 70

Hamerprijs: € 70