Palissander- en eikenhoten kussenkast, ca. 1700,
in twee verdelingen. Onder de rechte kap vier deuren en lade. Het geheel versierd met gestoken engelenkopjes en leeuwenmaskers. De zijden met parqueterie. Op gezwarte bolpoten. Delen fineer ontbreken. Geen sleutel
br. 164, h. 175 en d. 67 cm
Taxatie: € 600 - € 800
Huidig bod: € 600
Hamerprijs: € 600