Catalogusnummer: 7728
Wandklok, 'Amsterdammertje', A. Bouwes Edam, 18e eeuw.

De wijzerplaat met verzilverde cijferring gesigneerd A. Bouwes Edam, in de hoeken geschilderde personificaties van de seizoenen. Uurwerk uitgevoerd met zaagslagwerk op twee bellen voor hele en halve uren. Aanduiding van uren, minuten, maan en datum. In noten- en eikenhouten kast met op de gebogen kap drie verguld en gestoken houten beelden (niet compleet). Met één messing gewicht

h. 137 cm, b. 27 cm, d. 22 cm.

Taxatie: € 800 - € 1.200
Huidig bod: € 2.000
Hamerprijs: € 2.000

Hamerprijs: € 2.000