4e zitting - Donderdag 4 november 10.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Verkocht
Catalogusnummer: 4845
update-catalogue
Antoine Emile Plassan (1817-1903)

Man met glas wijn bij een tafel

paneel, gesign. Pl. r.o., 11 x 7 cm.

[1]

Taxatie: € 300 - € 600
Huidig bod: € 340
Hamerprijs: € 340

Hamerprijs: € 340

outbid-warning
Overboden