Catalogusnummer: 4870
Tony Johannot (1803-1852)
Het afscheid
aquarel, gesign. l.o., 11,5 x 9 cm.
Taxatie: € 200 - € 300
Huidig bod: € 280
Hamerprijs: € 280
Hamerprijs:
€ 280