7e zitting - Vrijdag 5 november 10.00 uur: 4100-4137- Spiegels en lampen
Verguld bronzen en koperen negenlichts kroon in Louis XV/XVI-stijl, ca. 1900.
Mogelijke herkomst Nieuwe Kerk Amsterdam
Taxatie: € 400 - € 600
Huidig bod: € 200
Hamerprijs: € 200