4e zitting - Donderdag 4 november 10.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Verkocht
Anton Dirckx (1878-1927)
Gezicht op de Schreierstoren
board, gesign. l.o., 19 x 25 cm.
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 180
Hamerprijs: € 180
Overboden