Cornelis Koning (1893-1951)
Joodse dassenverkoper op de markt
doek, niet ingelijst, gesign. r.o., 1923, 91 x 60 cm.
Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 400
Hamerprijs: € 400