Catalogusnummer: 4854
Cornelis Koning (1893-1951)

Twee studies van een koe

tweemaal olieverf op papier/karton, ongesign., 1910, 18 x 23,5 cm. en 12 x 24 cm.

Taxatie: € 150 - € 250
Huidig bod: € 420
Hamerprijs: € 420

Hamerprijs: € 420