20e zitting - Woensdag 17 november 10.00 uur: 1000-1370 - Pleet en galanterieën
Zeeofficierssabel, Model 1882.
gemerkt Yzerhouwer, lemmet aan beide zijde versierd met ankers, schepen en bladranken. De greep van koper met ivoor en versierd met leeuwenkop en anker. In koper met lederen schede. Hierbij een zwart fluwelen marinesteek.
Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 420
Hamerprijs: € 420