16e zitting - Vrijdag 12 november 14.00 uur: 3350-3606 - Aziatica - (China)
Catalogusnummer: 3364
Thailand, verguld bronzen figuur van Shiva op zijn rijdier, Rattanakosin periode, eind 19e eeuw,

de god zittend met meerdere armen met attributen op zijn stier (beschadigingen en reparaties)

h. 34 cm.

Galerie Jaap Polak, Spiegelstraat, Amsterdam

Thailand, gilt bronze figure of Shiva on his bull, Rattanakosin period, late 19th century, seated with his multiple arms holding various attributes (damages and repair), provenance: Galerie Jaap Polak, Spiegelstraat, Amsterdam

Taxatie: € 300 - € 500
Huidig bod: € 5.000
Hamerprijs: € 5.000

Hamerprijs: € 5.000