1e zitting - Woensdag 26 juni 10.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4873
Onduidelijk gesigneerd r.o.
Kippen bij een schuur
27 x 45 cm.
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 30
Hamerprijs: € 30
Hamerprijs:
€ 30