1e zitting - Woensdag 26 juni 10.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4859
Adrianus Miolee (1879-1961)
Boten in een vaart in de winter
houtskool en wit krijt
30 x 37 cm.
gesign. r.o.
Taxatie: € 40 - € 60
Huidig bod: € 70
Hamerprijs: € 70
Hamerprijs:
€ 70