1e zitting - Woensdag 26 juni 10.00 uur: 4780-4998 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
25856530
Catalogusnummer: 4859
Adrianus Miolee (1879-1961)

Boten in een vaart in de winter

houtskool en wit krijt

30 x 37 cm.

gesign. r.o.

Taxatie: € 40 - 60
Hamerprijs: € 70

Hamerprijs: € 70