Catalogusnummer: 7713
Duitsland, zwart gelakte houten mantelklok, ca. 1920.

Uurwerk uitgevoerd met gaand en slagwerk op een gong. Achterplatine gesigneerd Lenzkirch. Wit emaille wijzerplaat met verguld stalen wijzers. De kast met verguld geschilderde florale decoratie, staande op vier houten bokkenpootjes. Compleet met slinger en opwindsleutel. (wijzerplaat beschadigd).

h. 28 cm, b. 23 cm, d. 11 cm.

Taxatie: € 200 - € 300
Huidig bod: € 200
Hamerprijs: € 200

Hamerprijs: € 200