5e zitting - Donderdag 4 november 14.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4556
Lucie van Dam van Isselt (1871-1949)

Stilleven met bloemen in een vaas en een kom

paneel, gesign. r.o., 30 x 40 cm.

Taxatie: € 800 - € 1.200
Huidig bod: € 1.700
Hamerprijs: € 1.700

Hamerprijs: € 1.700