Catalogusnummer: 4858
Martin Monnickendam (1874-1943)

'Markt met paard'

paneel, niet ingelijst, gesign. r.o., in rood, gedateerd 190.(?), in zwart later toegevoegde signatuur, met overschilderingen, 26 x 33,5 cm.

Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 180
Hamerprijs: € 180

Hamerprijs: € 180