Huis tussen bomen bij een vlakte / Landschapen met zandpad bij bomen
tweemaal olieverf op papier op paneel, gesign. met atelierstempel, niet ingelijst, 25,5 x 38,5 cm. en 22 x 34 cm.
Hamerprijs: € 120