Catalogusnummer: 4797
Frans Lebret (1820-1909)

Huis tussen bomen bij een vlakte / Landschapen met zandpad bij bomen

tweemaal olieverf op papier op paneel, gesign. met atelierstempel, niet ingelijst, 25,5 x 38,5 cm. en 22 x 34 cm.

Taxatie: € 150 - € 250
Huidig bod: € 120
Hamerprijs: € 120

Hamerprijs: € 120