7e zitting - Vrijdag 5 november 10.00 uur: 8000-8032 - Antieke en klassieke stoelen en banken
Catalogusnummer: 8042
Frankrijk, groen en verguld gelakt beukenhouten fauteuil-bergère in Louis XV-stijl, 19e eeuw.

Met oorspronkelijke stoffering

Taxatie: € 300 - € 500
Huidig bod: € 320
Hamerprijs: € 320

Hamerprijs: € 320