4e zitting - Donderdag 4 november 10.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Verkocht
Catalogusnummer: 4866
update-catalogue
Gerard Westermann (1880-1971)

'De prinses rijdt uit' / Staande vrouw

board, gesign. r.o., en op achterzijde lijst gesign., 35 x 28 cm. en board, ongesign. (?), 20 x 14 cm.

[2]

Taxatie: € 150 - € 250
Huidig bod: € 120
Hamerprijs: € 120

Hamerprijs: € 120

outbid-warning
Overboden