16e zitting - Vrijdag 12 november 14.00 uur: 3350-3510 - Aziatica - (China)
Catalogusnummer: 3285
China, bruids hoofddeksel met latoenkoperen decoratie, laat 19e eeuw,
(verkleurd, sleets)
h. 25 cm, diam. 20 cm.
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 70
Hamerprijs: € 70
Hamerprijs:
€ 70