16e zitting - Vrijdag 12 november 14.00 uur: 3350-3510 - Aziatica - (China)
Catalogusnummer: 3285
China, bruids hoofddeksel met latoenkoperen decoratie, laat 19e eeuw,

(verkleurd, sleets)

h. 25 cm, diam. 20 cm.

Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 70
Hamerprijs: € 70

Hamerprijs: € 70