8e zitting - Vrijdag 5 november 14.00 uur: 8000-8083 - Antieke en klassieke grote meubelen
Catalogusnummer: 6597
Eiken- en notenhouten kussenkast, naar antiek voorbeeld, 20e eeuw,

De rechte kap met gestoken fries, waaronder twee deuren, ieder met kussenvormig paneel. In de voet één lade. Op gezwarte bolpoten. Geen sleutel

br. 160, h. 175 en d. 60 cm

Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 100
Hamerprijs: € 100

Hamerprijs: € 100