4e zitting - Donderdag 4 november 10.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Verkocht
Catalogusnummer: 4791
update-catalogue
Piet Meiners (1857-1903)

Stilleven met fruit op een tafel

doek, gesign. r.o., '97, 40 x 44 cm.

[1]

Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 975
Hamerprijs: € 975

Hamerprijs: € 975

outbid-warning
Overboden