4e zitting - Donderdag 4 november 10.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Verkocht
Piet Meiners (1857-1903)
Stilleven met fruit op een tafel
doek, gesign. r.o., '97, 40 x 44 cm.
Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 975
Hamerprijs: € 975
Overboden