4e zitting - Donderdag 4 november 10.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Verkocht
Hollandse school, 19e eeuw, met signatuur Ch. Leickert
Besneeuwde straat in Haarlem met figuren
Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 420
Hamerprijs: € 420
Overboden