9e zitting - Maandag 8 november 14.00 uur: 3425-3470 - Perzische en Islamitische kunst
Catalogusnummer: 3459
Perzië, houten kist met Katamkari techniek, 20e eeuw.

De deksel met ruit vormige zilveren reliëf plaquette. Interieur met rode stof. (beschadigingen).

l. 30 cm, b. 20 cm, h. 11 cm.

Taxatie: € 200 - € 300
Huidig bod: € 160
Hamerprijs: € 160

Hamerprijs: € 160