9e zitting - Maandag 8 november 14.00 uur: 4600-4673 - Perzische en Islamitische kunst
Catalogusnummer: 3453
Iran, turquoise-geglazuurd aardewerken serviesgedeelte, 20e eeuw,

verschillend gedecoreerd met vissen, vogels en bloemen, bestaande uit twee borden, zes kleinere borden, vijf kleine schaaltjes en vijf kommen (enkele beschadigingen)

diam. 21-10,2 cm.

[18]

Iran, turquoise-glazed earthenware part service, 20th century, variously decorated with fish, birds and flowers, comprising two plates, six smaller plates, five small dishes and five bowls (some damage)

Taxatie: € 400 - € 600
Huidig bod: € 460
Hamerprijs: € 460

Hamerprijs: € 460