9e zitting - Maandag 8 november 14.00 uur: 3475-3499 - Perzische en Islamitische kunst
Iran, turquoise-geglazuurd aardewerken serviesgedeelte, 20e eeuw,
verschillend gedecoreerd met vissen, vogels en bloemen, bestaande uit twee borden, zes kleinere borden, vijf kleine schaaltjes en vijf kommen (enkele beschadigingen)
Iran, turquoise-glazed earthenware part service, 20th century, variously decorated with fish, birds and flowers, comprising two plates, six smaller plates, five small dishes and five bowls (some damage)
Taxatie: € 400 - € 600
Huidig bod: € 460
Hamerprijs: € 460