1e zitting - Woensdag 26 juni 10.00 uur: 4800-4957 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
99844688
Dubbelklik om de foto op volledig scherm te bekijken.
Catalogusnummer: 4932
update-catalogue
Onduidelijk gesigneerd l.o.

Stadsplein

board

30 x 48 cm.

[1]

Taxatie: € 200 - 400
bid-description-text)s: bid-price)s
Hamerprijs: € 200

Hamerprijs: € 200

outbid-warning
Overboden