16e zitting - Vrijdag 12 november 14.00 uur: 3250-3473 - Aziatica - (China en Zuid-Oost Azie)
China, vier bronzen presse-papiers, 17e-18e eeuw,
een gemodelleerd als Budai, een als Shoulao, een als een boeddhistische leeuw en een als rustende jongen (kleine beschadigingen, slijtage)
Afgebeeld in ' Objects for the Scholar's Studio', tentoonstellingscatalogus Benjamin Stein, Amsterdam, 2018, nrs. 5,6, 12 en 39.
China, four bronze paper weights, 17th-18th century, one modelled as Budai, one as Shoulao, one as a buddhist lion and one as a reclining boy (minor damage, wear), illustrated in 'Objects for the Scholar's Studio', exhibition catalogue Benjamin Stein, Amsterdam, 2018, nos. 5,6, 12 and 39.
Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 440
Hamerprijs: € 440