Catalogusnummer: 4861
Jan Mankes (1889-1920)

Paard, staand naar links

ets, gesign. r.o., herk. Christie's Amsterdam, 9 juni 2004, lot 20, 20 x 26 cm.

Taxatie: € 250 - € 350
Huidig bod: € 320
Hamerprijs: € 320

Hamerprijs: € 320