5e zitting - Donderdag 4 november 14.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4555
Lucie van Dam van Isselt (1871-1949)

Bloemen in een vergulde porseleinen vaas onder een glazen stolp

paneel, gesign. r.o., 61 x 38 cm.

Taxatie: € 1.000 - € 1.500
Huidig bod: € 1.800
Hamerprijs: € 1.800

Hamerprijs: € 1.800