4e zitting - Donderdag 4 november 10.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Verkocht
Bernardus Johannes Blommers (1845-1914)
Studietekening van moeder met kind
houtskool, gesigneerd met initiaal r.o., 38 x 52 cm.
Taxatie: € 150 - € 300
Huidig bod: € 200
Hamerprijs: € 200
Overboden