4e zitting - Donderdag 4 november 10.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Verkocht
Catalogusnummer: 4794
update-catalogue
Bernardus Johannes Blommers (1845-1914)

Studietekening van moeder met kind

houtskool, gesigneerd met initiaal r.o., 38 x 52 cm.

[1]

Taxatie: € 150 - € 300
Huidig bod: € 200
Hamerprijs: € 200

Hamerprijs: € 200

outbid-warning
Overboden