Catalogusnummer: 4876
P. van Dongen (20e eeuw)

Twee inkttekeningen

tweemaal inkttekening, gesign., 45 x 11 cm. en 32 x 18 cm.

Taxatie: € 150 - € 300
Huidig bod: € 120
Hamerprijs: € 120

Hamerprijs: € 120