99844694
Catalogusnummer: 4896
Mogelijk van de hand van Willem Westbroek (1918-1998)

Interieur met twee theedrinkende dames

30 x 35 cm.

gesign. r.o.

Herkomst: uit de collectie van een Amsterdamse kunstenaars familie

Taxatie: € 150 - 250
Hamerprijs: € 320

Hamerprijs: € 320