8e zitting - Vrijdag 5 november 14.00 uur: 8000-8083 - Antieke en klassieke grote meubelen
Catalogusnummer: 6636
Wenen, mahoniehouten 'lier' secrétaire.

met zes laden en openslaande schrijfklep, waarachter een esdoornhouten interieur. Op groen gelakte klauwpoten. Het geheel versierd met verguld bronzen beslag en groen en verguld gelakt gestoken houten griffioenen.

br. 102, h. 150 en d. 38 cm

Taxatie: € 8.000 - € 12.000
Huidig bod: € 19.000
Hamerprijs: € 19.000

Hamerprijs: € 19.000