4e zitting - Donderdag 4 november 10.00 uur: 4800-4982 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4801
J. Straver (ca. 1900)
Gezicht op de Groenburgwal, Amsterdam
board, gesign. r.o., 25 x 35 cm.
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 140
Hamerprijs: € 140
Hamerprijs:
€ 140