7e zitting - Vrijdag 5 november 10.00 uur: 7500-7543 - Spiegels en lampen
Catalogusnummer: 4040
Spiegel in deels verguld houten lijst, laat 19e eeuw,

met hekwerk, gebroken timpaan, vaasornamenten, kinderkopjes en leeuwenmaskers

h. 203 en br. 101 cm

Taxatie: € 250 - € 350
Huidig bod: € 240
Hamerprijs: € 240

Hamerprijs: € 240