7e zitting - Vrijdag 5 november 10.00 uur: 7500-7544 - Spiegels en lampen
Spiegel in deels verguld houten lijst, laat 19e eeuw,
met hekwerk, gebroken timpaan, vaasornamenten, kinderkopjes en leeuwenmaskers
Taxatie: € 250 - € 350
Huidig bod: € 240
Hamerprijs: € 240