5e zitting - Donderdag 4 november 14.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4506
Hollandse school, 18e eeuw

Het kind Jesus als overwinnaar van het Kwaad

doek, 81 x 62 cm.

Taxatie: € 1.000 - € 2.000
Huidig bod: € 500
Hamerprijs: € 500

Hamerprijs: € 500