5e zitting - Donderdag 4 november 14.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4513
Franse school, 18e eeuw

Portret van een vorst

doek, ovaal, 83 x 68 cm.

Taxatie: € 800 - € 1.500
Huidig bod: € 1.800
Hamerprijs: € 1.800

Hamerprijs: € 1.800