Catalogusnummer: 2362
Beschilderd papieren waaier, Hollands 18e eeuw.

met in aquarel voorstelling van musicerend gezelschap in cartouche en landschappen. Met ajour ivoren benen. In vergulde vitrine met glasplaat.

l. 50 cm, h. 27 cm. Vitrine: l.64 cm, h. 40 cm.

Antique hand fan with watercolor scene of music playing company and sceneries, 18th century.

Taxatie: € 300 - € 400
Huidig bod: € 200
Hamerprijs: € 200

Hamerprijs: € 200